phone

+48 (32) 445 35 67
Wdrożenia

MIG

MIG – Marketing Investment Group

Oczekiwania:

Firma działając w branży odzieżowej, promująca znane na całym świecie marki odzieży i obuwia, w 2011 roku zgłosiła się do nas z zapytaniem o stworzenie unikatowej sieci liczącej przepływ klientów w sklepach na terenie Polski i za granicą.


czytaj więcej

Realizacja:

Dokładna analiza pracy poszczególnych placówek, wewnętrznych procedur firmy oraz informacji jakie miały być dostarczane i w jakim celu użytkowane, pozwoliła na przygotowanie systemu spełniającego wszystkie założenia. Palcówki Klienta zostały wyposażone w liczniki internetowe, które skonfigurowane z oprogramowaniem SZOB PRO są praktycznie bezobsługowe dla pracowników tych obiektów. Dane natomiast trafiają bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za ich dalsza analizę. Dodatkowym atutem dla Klienta była możliwość zainstalowania oprogramowania na serwerze należącym do niego.Referencje:

Poparciem jakości wdrożonego Systemu Liczenia Osób Bacom są zarówno pisemne referencje, jak i ciągła współpraca.YES

YES

Oczekiwania:

Znana polska marka działająca w branży jubilerskiej, w 2009 roku zwróciła się do nas o przygotowanie Systemu Zliczania Osób dla już istniejących i działających sklepów.


czytaj więcej

Realizacja:

Podczas rozmów okazało się, że obok sprawnego pozyskiwania danych ze wszystkich placówek, należy zwrócić uwagę na montaż samych urządzeń, tak aby nie naruszyć istniejącej już zabudowy. Rozwiązaniem zaproponowanym przez nas było wykorzystanie centralek internetowych oraz niewielkich czujników montowanych w miejscach nie wymagających żadnych prac budowlanych. Całość połączona oprogramowaniem SZOB PRO, dała naszemu Klientowi dostęp do informacji, na których mu zależało.Referencje:

Poparciem jakości wdrożonego Systemu Liczenia Osób Bacom oraz współpracy są zarówno pisemne referencje, jak i dalsza obsługa Klienta. Z każdym nowo powstałym salonem powiększa się zasięg Systemu.Sklep YES
Jelcz Laskowice

CSiR Jelcz-Laskowice

Oczekiwania:

Przedstawiciel Gminy Jelcz-Laskowice zgłosił się w 2015 roku z prośba o przygotowanie systemu zliczania wejść dla nowo otwartej hali sportowej.


czytaj więcej

Realizacja:

Klient zakładał umieszczenie liczników dla trzech wejść, które niestety były w znacznych odległościach od siebie. Do tego jedno z wejść było podwójne. Gminie zależało, aby instalacja odbyła się w sposób nienaruszający dopiero co wykończony obiekt. Biorąc powyższe pod uwagę oraz po przeprowadzeniu wcześniejszej wizji lokalnej zaproponowaliśmy montaż centralek internetowych z czujnikami poziomymi ukrytymi w ramach drzwi. Dodatkowo same centralki zostały zainstalowane w suficie, a tym samym całe niezbędne okablowanie zostało zamaskowane. Klient skorzystał również z usługi kolokacji danych dla skonfigurowanego systemu SZOB PRO.Referencje:

Poparciem zadowolenia Klienta z naszych usług są pisemne referencje.KS Sport

KS Sport

Oczekiwania:

Firma działając w branży sportowej, zajmująca się sprzedażą odzieży sportowej znanych marek, potrzebowała prostego i skutecznego rozwiązania dla sieci swoich sklepów.


czytaj więcej

Realizacja:

Ze względu na duży obszar rozmieszczenia placówek Klientowi zależało, aby pozyskiwane informacje mogły być dostępne bezpośrednio w głównej siedzibie firmy. Dodatkowo Klient nie posiadał w swoich zasobach serwera, który mógłby wykorzystać na cele oprogramowania SZOB PRO. Stąd nasza propozycją było wykorzystanie centralek internetowych połączonych z oprogramowaniem SZOB PRO oraz usługą kolokacji danych w firmie Bacom.Referencje:

Najlepszymi referencjami w tym wypadku jest ciągła współpraca wraz z rozwojem sieci sklepów firmy.Meble VOX

Meble VOX

Oczekiwania:

Znana polska, firma działająca w branży meblarskiej zgłosiła się do nas z zapytaniem o przygotowanie Systemu Zliczania Osób dla własnych, różniących się między sobą obiektów.


czytaj więcej

Realizacja:

Podczas analizy sytuacji wewnętrznej okazało się, iż Klient przewidział na ten projekt określony, niezbyt długi czas, który nie mógł zostać przekroczony. Dodatkowo ze względu na fakt, iż sklepy rozmieszczone były w wielu różnych lokalizacjach i budynkach, nasza firma musiała przygotować innowacyjne rozwiązania dostosowane do nietypowej szerokości wejść. Nasza propozycja opierała się o wykorzystanie liczników internetowych, czujników pionowych i poziomych oraz oprogramowania SZOB PRO.Referencje:

Klient potwierdził swoje zadowolenie poprzez pisemne referencje i potwierdza je nadal, stale z nami współpracując.Media Expert

Astral - Media Expert

Oczekiwania:

Znana firma tworząca sieć sklepów sprzedających elektronikę w 2011 roku wystąpiła do nas z zapytaniem o przygotowanie oferty dotyczącej systemu zliczania osób w wielu lokalizacjach w jednym czasie.


czytaj więcej

Realizacja:

Klientowi zależało, aby zbierane wyniki liczenia dostępne były w poszczególnych placówkach, jak i na każdym dowolnie wskazanym komputerze. Zaproponowaliśmy centralki internetowe wraz z oprogramowaniem SZOB LITE, pozwalającym na bezprzewodowe łączenie się z poszczególnymi licznikami. Dodatkowo na życzenie Klienta umożliwiliśmy konfigurację naszego oprogramowania z funkcjonującym systemem sprzedażowym.Referencje:

O jakości współpracy świadczy fakt, iż nasze urządzenia do tej pory zostały zamontowane w 19 placówkach Klienta.Cerrad

Cerrad

Oczekiwania:

Znany polski producent ceramiki zgłosił się do nas w 2012 roku z prośbą o możliwość przygotowania systemu zliczającego dostosowanego do linii produkcyjnej.


czytaj więcej

Realizacja:

Założenia były proste i dotyczyły wykorzystania naszych liczników celem zliczania obiektów przesuwających się na taśmie produkcyjnej. W tym celu wykorzystaliśmy odpowiednio zmodyfikowane liczniki oraz czujniki, a także dostosowaliśmy oprogramowanie w taki sposób, aby całość spełniała zadania sterowników przemysłowych. Dzięki temu rozwiązaniu Klient w ekonomiczny sposób zbiera dane dotyczące liczby produkowanych elementów, co pozwala na szybką kontrolę produkcji.Referencje:

Najlepszym potwierdzeniem naszej pracy jest działający i liczący system.Geopark Kielce

GeoPark Kielce

Oczekiwania:

W 2012 roku dostaliśmy ciekawe zapytanie z prośbą o przygotowanie oferty dla obiektu GeoPark w Kielcach.


czytaj więcej

Realizacja:

W trakcie rozmów dowiedzieliśmy się ,iż najważniejszym w systemie dla Klienta było dostarczenie bieżących danych oraz zliczanie dwukierunkowe. Utrudnieniem wydawało się kilka wejść rozmieszczonych w sporych odległościach. Po przeprowadzonej analizie nasza propozycja opierała się o centralki standardowe z widocznym wynikiem bezpośrednio na urządzeniu w wersji, która umożliwiała rozróżnienie kierunku wejść. Drugą wytyczną natomiast spełniliśmy poprzez skrupulatnie zaplanowany montaż.Referencje:

Najważniejszym potwierdzeniem naszej pracy jest działający i liczący system.Usługi komunalne w Poznaniu

Usługi komunalne w Poznaniu

Oczekiwania:

W 2010 roku otrzymaliśmy zapytanie o system zliczania osób z organizacji zajmującej się utrzymaniem czystości w Poznaniu.


czytaj więcej

Realizacja:

Klient wymagał wykonania systemu uwzględniającego montaż liczników w toaletach miejskich z pojedynczymi oraz podwójnymi wejściami. Całość informacji miała być dostępna za pomocą komputera bezpośrednio w poszczególnych obiektach. Zaproponowaliśmy wykorzystanie centralek z możliwością bezpośredniego podpięcia komputera wraz z oprogramowaniem SZOB LITE. Centralki zostały dopasowane również pod kątem ilości obsługiwanych wejść.Referencje:

Najlepszym potwierdzeniem naszej pracy jest działający i liczący system.Zenit

Zenit

Oczekiwania:

W 2012 roku Klient prowadzący centrum handlowe zgłosił się do nas z zapytaniem o przygotowanie oferty dotyczącej liczników przejść dla jego obiektu z trzema wejściami.


czytaj więcej

Realizacja:

Klientowi zależało aby wyniki były przekazywane poprzez Internet i dostępne na wskazanych komputerach. Obiekt liczył trzy wejścia i w każdym miał być zamontowany system zliczający dwukierunkowo. Przygotowana propozycja dotyczyła wykorzystania centralek internetowych, czujników poziomych oraz oprogramowania SZOB LITE.Referencje:

Najlepszym potwierdzeniem naszej pracy jest działający i liczący system.Aquael

Aquael

Oczekiwania:

W 2013 roku przygotowaliśmy ofertę systemu zliczania osób dla sieci punktów handlowych Klienta.


czytaj więcej

Realizacja:

Otrzymane wytyczne dotyczyły internetowego przesyłu danych, wykorzystania złożonego oprogramowania oraz jego konfiguracji na serwerze Klienta. Na tej podstawie u Klienta zostały wykorzystane centralki internetowe wraz z oprogramowaniem SZOB PRO. Samo oprogramowanie zostało przygotowane tak, aby w dalszej kolejności mogło być skonfigurowane z systemem sprzedażowym Klienta oraz bramkami antykradzieżowymi.Referencje:

O jakości usługi najlepiej świadczy fakt dalszej współpracy.Jarmark Dominikański w Gdańsku

Jarmark Dominikański w Gdańsku


W 2011 roku mieliśmy przyjemność zamontowania nietypowego dla nas licznika przejść podczas bożonarodzeniowego Jarmarku Dominikańskiego.


czytaj więcej
Jarmark Dominikański w Gdańsku

Kontakt

phone +48 32 445 35 67

phone biuro@bacom.pl

Dane firmy

z siedzibą w Sosnowcu 41-209

przy ul. Chmielna 7

NIP: 9542543954
REGON: 240994428

Wydział Bankowości Elektronicznej mBank

Nr konta: 12 1140 2004 0000 3402 5492 4390